איך להירשם ל-Google AdWords בלי להקים קמפיין

משתמשים רבים הרוצים להשתמש ב-Google AdWords כדי להשתמש בכלי מילות המפתח ומתכנן התצוגה נתקלים בקשיים. כך תוכלו ליצור חשבון בחינם – מבלי להזין אמצעי תשלום

משתמשים שעדיין אין להם מנוי לשירות ה-AdWords של גוגל (ולכן לא יכולים להשתמש במתכנן מילות המפתח או מתכנן התצוגה לעריכת מחקרי דמוגרפיה) נתקלים בבעיה בעת יצירת החשבון.

בחברה ערכו שינוי בתהליך הרישום ומשתמשים חדשים נדרשים להקים קמפיין – לרבות קביעת יעדים, מילות מפתח ולספק אמצעי תשלום – כדי לפתוח את החשבון.

*** עדכון (נובמבר 2016): גולשים מדווחים שבחלק מהמקרים לא ניתן להירשם כלל לאתר מבלי להקים קמפיין ולהכניס אמצעי תשלום. במקרה כזה, ניתן ליצור קמפיין על סכום נמוך (נאמר, 5 אגורות) רק כדי להפעיל את החשבון. שינוי נוסף הופך את הכלי ללא-זמין עבור משתמשים שאין להם קמפיין פעיל כרגע. לפי גוגל, מדובר בבאג שהם מנסים לפתור (כבר כמה חודשים, מה שהופך את כל הסיפור למוזר). בכל מקרה, המדריך הבא אמור לעזור בחלק מהמקרים, ואם לא – כדאי לשקול להקים קמפיין כדי להשתמש בו – זה שווה את הסכום הקטן שתצטרכו לשלם עבורו.***

עם זאת, יש דרך פשוטה לעקוף את כל הבלאגן אבל חשוב לעשות את זה לפני שנכנסים פנימה אל תוך האשף עצמו.

  1. היכנסו ל-AdWords (כאן) ולחצו על "התחל כעת".
  2. תגיעו לעמוד הראשון של האשף ("מידע על העסק שלך"). יש ללחוץ על "דלג על ההגדרה המונחית".
  3. תעברו לעמוד "שלום וברוך הבא…", שם תצטרכו להכניס את המייל שלכם, המדינה, איזור הזמן והמטבע שבו תעשו שימוש. לחצו על "שמור והמשך".
  4. תופנו לעמוד הרשאות שבו יהיה עליכם לאשר שאתם אכן בעלי כתובת המייל שהכנסתם ולעשות לוגין למערכת (במידה ושמתם כתובת ג'ימייל). אשרו את המייל שלכם.
  5. מכאן תגיעו לעמוד "ברוכים הבאים" ובו כפתור "צור את הקמפיין הראשון שלך". זהו המסך הנכון שממנו תוכלו לגשת אל שאר הכלים – בתפריט העליון.

רישום ל-AdWords: איך זה נראה?

עמוד הכניסה (עם הלינק שחשוב ללחוץ עליו):

adwords

עמוד הגישה הסופי אליו נגיע בסיום התהליך:

ניהול קמפיין – Google AdWords

מאמרים מומלצים עבורכם

אל תפספסו אף מדריך!

הרשמו כעת לרשימת התפוצה של כאן עובדים בכיף ותוכלו לקבל עדכונים על כתבות, מאמרים, מדריכים וטיפים לניהול העסק העצמאי, מסחר אלקטרוני, חנויות אונליין ועוד.
כתובת אימייל
פרטיכם ישארו חסויים במערכת