ייעוץ עסקי מסובסד דרך מעוף - מערך השטח של משרד הכלכלה - תוכלו לקבל שירותי ייעוץ עסקי וליווי עסקי במחיר מסובסד ושווה לכל נפש. המדריך הבא מסביר על התהליך שבו תוכלו לעבוד איתי (איזה כיף לי!) על פיתוח העסק שלכם. כמה זה עולה? איך זה עובד? מה כולל השירות? למי צריך לפנות? המדריך המלא ליזמים ועסקים המעוניינים בשירותי ייעוץ עסקי מסובסד בחסות המדינה

ייעוץ עסקי מסובסד (אילוסטרציה)

מהו ייעוץ עסקי מסובסד ואיך תוכלו לקבל אותו?

שואלים אותי הרבה על ייעוץ עסקי מסובסד, ולכן הצטרפתי לצוות המרצים, היועצים והמלווים העסקיים של מעוף – מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים. בשנתיים שבו הוא פועל, סייע מעוף לעסקים רבים בכל רחבי הארץ, והוא הביא רוח חדשה וגישה שונה ומרעננת במענה לצרכים העמוקים, הדחופים והמורכבים של יזמים ועסקים הפועלים בישראל.

ההשתלבות שלי במערך הזה היא חלק מהאידיאולוגיה שמנחה ומנהלת אותי, ובמרכזה התפיסה שליווי עסקי ושיווקי צריך להיות דבר נגיש וזמין, ושסיוע לעסקים הפועלים סביבי הוא תרומה גדולה לחברה ולקהילה שבתוכה אני חי ופועל.

במסגרת תהליך ייעוץ עסקי מסובסד יכולים עסקים קטנים ובינונים (מעסקים של אדם אחד ועד עסקים שבהם 100 עובדים) לקבל מעטפת שירותים מקצועית במחיר מוזל במיוחד. העלות ליזם היא של 80/40 שקלים לפני מע"מ לשעת ייעוץ – במקום סכום שבין 500 ל-800 ש"ח במגזר הפרטי.

מערך היועצים כולל אנשי מקצוע מהטובים בישראל, העוברים בדיקות התאמה והערכות קפדניות, במגוון תחומי עיסוק: ייעוץ עסקי, שיווקי, תפעולי, ליווי פיננסי וכלכלי, הגשת בקשות לקרנות, הלוואות ומענקים, קשרי משקיעים, סחר חוץ, ייבוא וייצוא, רכש ועוד.

בגלל אופי התהליך והתמחור הנמוך שלו ביחס למחירי השוק הרגילים, אני מוגבל – מאוד – במספר היזמים שאוכל ללוות. תיתכן גם המתנה של מספר שבועות/חודשים – אבל מבטיח שזה ישתלם לכם/ן, ואדאג שכל יזם שאני מלווה יוכל לקבל ממני תשואה משמעותית ובטוחה. מדובר בעבודה רצינית ומתמשכת ולכן אני מעוניין לעזור לאנשים שבאמת זקוקים ומעוניינים להוביל את העסק שלהם קדימה, ומוכנים לשנס מותניים לקראת התהליך המשותף שלנו.

מה כולל תהליך היעוץ המסובסד?

במסגרת שירותי הייעוץ העסקי המסובסד, אני מתמקד בליווי יזמים בצפון הארץ, בפרט באיזור מגוריי – רמת הגולן, והם מקבלים עדיפות בלו"ז ובכניסה לתהליך הייעוץ. עם זאת, אני מציע ליווי מסובסד גם ללקוחות ספציפיים, מאיזורים שונים בארץ. הליווי שאציע נע בהיקף של 10 עד 50 שעות, והוא כולל את כל ההיבטים שבהם אני מתמחה בייעוץ העסקי הפרטי:

  • בניית תוכנית עסקית
  • בניית תוכנית שיווק ומכירות
  • ליווי יזמים משלב הרעיון ועד למימוש העסק והפעלתו
  • ליווי עסקים מתקשים ושיפור ביצועים פיננסיים
  • ייעוץ בתחום השיווק, הפרסום והמיתוג
  • קידום ופיתוח עסקים

במסגרת עבודתי אסייע ליזמים לבנות את העסק שלהם "מלמטה למעלה", באופן יסודי ומתמשך. זהו תהליך מהנה מאוד, מאתגר ומרתק שמאפשר לאנשים לבטא את עצמם, להגשים את החלומות שלהם ולממש את הפנטזיות העסקיות שהם שומרים קרוב-קרוב לליבם. 

זהו תהליך אינטנסיבי ואפקטיבי מאוד, ובו אעזור לכם להרים את העסק על הרגליים. מפגישה לפגישה תקבלו הנחיות מסודרות ו"שיעורי בית" להמשך, בחלק מהמפגשים נעשה מעין "שיעור פרטי" שבו אלמד אתכם מיומנויות וכלים בהם תוכלו לעשות שימוש לקידום העסק שלכם, ונבנה את כל הפעילות שלכם בצורה יסודית מאוד ואפקטיבית.

עוד במסגרת העבודה שלנו יחד ניצור קשר עם ספקי שירות נוספים, נערב אנשי מקצוע (מעצבים, רואי חשבון, עורכי דין, כלכלנים, מומחי ייבוא וייצוא וכדומה) כדי לדאוג שתקבלו את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר שאפשר.

פרויקט "מסחר מקוון" של מעוף

אחד הפרויקטים המרתקים שבהם כבר הזדמן לי להשתתף, כספק פרטי, הוא "ישראל דיגיטלית: מסחר מקוון". מדובר במיזם לקידום מסחר מקוון, שבו מקבלים עסקים בישובים נרחבים מענק בגובה של עד 10,000 ש"ח, לצורך הקמה ותפעול של חנויות אינטרנט והקמת פעילות מסחר אלקטרוני. בין היתר, ניתן לקבל במסגרת הפרויקט מימון לצורך הקמת חנות באטסי, הקמת חנות באיביי ואמזון, הקמת אתר מכירות עצמאי או/ו על פלטפורמות מכירה אחרות בארץ ובעולם. מימון נוסף ניתן לכל פעילות השיווק והקידום: תכנון וביצוע קמפיינים בפייסבוק וברשתות חברתיות, בניית תוכנית שיווק ועוד.

מקבלים 50% מימון לצורך הקמת אתר/חנות (עד לגובה של 5,000 ש"ח) ו-5,000 ש"ח נוספים לצורך שיווק החנות במגוון מדיות: פרסום בפייסבוק, עריכת קמפיינים בגוגל, קידום במנועי חיפוש, יצירה והפקה של תוכן – טקסטים, צילומים, סרטי וידאו – ועוד. בנוסף, מקבלים ליווי של יועץ מקצועי במחיר מסובסד של 40 ש"ח/שעה לפני מע"מ, וקורסים איכותיים במחיר סמלי של 10 ש"ח לשעה בלבד (כ-200/300 ש"ח לקורס מלא).

  • לרשימת הישובים הזכאים להשתתף בפרויקט – לחצו כאן
  • למידע נוסף על הפרויקט ויצירת קשר – לחצו כאן

רוצים לעבוד איתי? כך תעשו זאת

עדכון: בשלב זה איני מקבל לקוחות לליווי דרך "מעוף". ניתן לקבל הנחה של עד 50% בתהליך הייעוץ לעסקים קטנים וזעירים. לפרטים, צרו קשר.

~

כדי לבדוק אפשרות לקבל ליווי עסקי או/ו ייעוץ עסקי מסובסד עליכם לפנות לסניף מעוף בקרבת מקום העסק או מגוריכם.

אני עובד עם כל סניפי מעוף בארץ. עם זאת, קחו בחשבון שהפגישות יתקיימו במשרדי מעוף בקצרין, במשרדי העסק שלי בכפר האמנים אניעם (בואו לבקר!) או בימי עבודה מרוכזים שאני עושה מעת לעת במרכז הארץ ובדרומה. ישנה אפשרות גם לליווי וייעוץ טלפוני/סקייפ, במידה ואתם מתקשים להתנייד.

בשלב הראשון תקבלו ממעוף "מיפוי עסקי" שבו ילמדו את העסק שלכם, את הקשיים והאתגרים שאיתם אתם מתמודדים, ואת ההתאמה שלי (או/ו של יועצים אחרים) לצרכים המדוייקים שלכם. זהו שלב חשוב וחיוני שבמהלכו תקבלו אבחון מעמיק של הפעילות שלכם והכוונה לייעוץ בהמשך הדרך.

בשלב הבא תקבלו ממעוף את מספר הטלפון האישי שלי ונקבע שיחת ייעוץ ראשונית (ללא תשלום). אתם תספרו על עצמכם, ואני אספר לכם קצת עלי, ונראה אם וכיצד נוכל לעבוד יחד.

אם נבחר לעבוד יחד, נתחיל בבניית תוכנית עבודה מסודרת ומקצועית שתקיף את כל נקודות התורפה הנוכחיות, נאתר בעיות שנרצה לתקוף ולשפר, נזהה חוזקות וחולשות ונבנה – יחד – תהליך עבודה משותף שלנו על העסק או הרעיון שלכם.

פגישות הייעוץ יתקיימו פנים אל פנים (במפגשים פיזיים או בסקייפ), חלקן יתקיימו במשרדי מעוף, חלקן בבית העסק (אצלכם) וחלקן אצלי – בכפר האמנים אניעם.

למידע נוסף, מוזמנים ליצור איתי קשר במייל,  או בפייסבוק.

 

צרו קשר

אל תפספסו אף מדריך!

הרשמו כעת לרשימת התפוצה של כאן עובדים בכיף ותוכלו לקבל עדכונים על כתבות, מאמרים, מדריכים וטיפים לניהול העסק העצמאי, מסחר אלקטרוני, חנויות אונליין ועוד.
כתובת אימייל
פרטיכם ישארו חסויים במערכת