כאן לומדים בכיף: קורס אטסי, כתיבה שיווקית ועוד קורסים שאני מלמד רוצים לשדרג את העסק? ללמוד איך לכתוב בלוג אפקטיבי? לנהל חנות אטסי במקצועיות? הצטרפו לאחד הקורסים שאני מלמד ברחבי הארץ - קורס אטסי למתקדמים, קורס כתיבה שיווקית, יחסי ציבור ופרסום, סדנאות אטסי, אנליטיקס ועוד

קורס אטסי וקורסים נוספים (אילוסטרציה)

כאן לומדים בכיף!

בואו ללמוד קורסים מקוונים בנושאי שיווק, אסטרטגיה, מסחר מקוון - ואטסי למתחילים ומתקדמים. מגוון רחב של קורסים אונליין שתוכלו ללמוד מהבית ב-Live יחד איתי.

קורס אטסי וקורסים נוספים (אילוסטרציה)

אני מלמד מספר קורסים ומעביר סדנאות בתחום המסחר המקוון והשיווק. קורס אטסי מתקדם ויוצא דופן, קורס כתיבה מעשי ומהנה, ומגוון סדנאות יומיות וקצרות בתחומים שונים ומגוונים. בדף זה תוכלו להתעדכן בקורסים ובסדנאות שאעביר בתקופה הקרובה. 

חדש: קורסים אונליין 🙂 ביקשתם – ואני שמח להיענות – מגוון רחב של קורסים, סדנאות ומפגשים המתקיימים אונליין ומאפשרים לכם ללמוד איתי (ב-Live) מכל מקום בעולם.  

מסביב למדורת השבט: סטוריטלינג בעידן השיווק הדיגיטלי / הרצאה לצפייה מיידית

משחר האנושות ועד לימינו, לסיפורים יש תפקיד מכונן בחוויה האישית, כמו גם החברתית, של בני-האדם. זהו עקרון אוניברסלי שמשותף לכולנו: סיפורים מחברים אותנו, הם מאפשרים לנו לחוות, להתנסות, ללמוד, אפילו לחוש – מבלי להיות נוכחים במקום ובזמן שבהם מתרחשת העלילה.

לא פלא שהמקום הטוב ביותר ליד המדורה היה שמור תמיד למספר הסיפורים המיומן, שידע לטוות בדמיונם של המאזינים עולמות שלמים ובהם אנשים, התרחשויות ורגשות. 

כיום, אנחנו מופצצים במסרים שיווקיים ומוצפים במידע. אך אפילו בתוך הקלחת הזו של רעיונות ומסרים, צפים ועולים מספרי הסיפורים: אלו שיודעים לשזור מילים, לשלב תמונות ווידאו, ולספר את הסיפור שלהם, שלנו, בפני קהל הקוראים והעוקבים שלהם. במציאות המודרנית, מקומם של מספרי הסיפורים חשוב אפילו עוד יותר מבעבר – הם שגרירים של מידע, של כוח, של השראה.

בעיניי כל משווק הוא מעין מספר-סיפורים (Storyteller) כמו של פעם, והאנשים שמגיעים לדף הפייסבוק או לאתר שלו, הם עוברי אורח שצריכים להילכד ולהתכנס סביב הסיפור שלו בכל פעם מחדש. אם עושים את זה טוב, יוצרים שבט עוקבים קטן ומתרחב בהדרגה סביב סיפורים וחוויות, ומייצרים יחסים טובים להנעת מהלכי שיווק ומכירות. 

זו הסיבה העיקרית שבגינה יצרתי את ההרצאה הזו, שבה דיברתי על סיפור-סיפורים, או סטוריטלינג, בעידן השיווק הדיגיטלי. דרך מגוון רחב של דוגמאות ושיטות, הדגמתי כיצד סיפור טוב הוא שיווק טוב, ואיך הוא מניח את התשתית ליצירת קשר טוב ועמוק יותר, עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. אראה כיצד דרך סיפור אפשר להעביר מסרים שיווקים, לשכנע, בעדינות, ולשפר את הגישה שלנו לקהלים חדשים והזדמנויות עסקיות חדשות. 

למדנו איך סיפור טוב יכול למכור את המוצרים שלכם, כיצד יכולות הסטורי-טלינג שלכם משפיעות על האפקטיביות של הקמפיינים עבור השירות שאתם נותנים, ומדוע בכל אחד ואחת מאיתנו מתחבא סיפור שרק מחכה לצאת החוצה לעולם (ואיך לעזור לו לעשות את זה).

משך ההרצאה: קצת יותר משעתיים.

המצגת כוללת כ-50 עמודים של תוכן מושקע, קישורים רלוונטיים ומעוררי השראה, רשימת אפיקי שיווק לסטוריטלינג (ובכלל), תרגילים ועוד.

לרכישת הקלטת ההרצאה והמצגת

המחיר: 50 שקלים בלבד, כולל הקלטת וידאו של ההרצאה לשימוש עתידי + חוברת העבודה של הסדנה.

בואו ללמוד אסטרטגיה, שיווק וניהול בחינם במפגשי #זוםעל 😉

מדובר בהרצאות, סדנאות וקורסים חינמיים המועברים מדי שבוע לחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" בפייסבוק http://bit.ly/maketingIL ובאתר "כאן עובדים בכיף" – https://tal.mcgroup.co.il.

להרשמה למפגשים עתידיים ולצפייה במפגשים הקודמים: https://zoom.webcandy.co.il.

אל תפספסו אף מדריך!

הרשמו כעת לרשימת התפוצה של כאן עובדים בכיף ותוכלו לקבל עדכונים על כתבות, מאמרים, מדריכים וטיפים לניהול העסק העצמאי, מסחר אלקטרוני, חנויות אונליין ועוד.
כתובת אימייל
פרטיכם ישארו חסויים במערכת